Zaloguj się
Wall Industries 48V 630mA 3-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Wall Industries
- Model: GPSU30A-8
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 48V - 630mA - 30,5 Watt
- Wtyk: 3-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 10,7 x 6,7 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 190 cm
- Waga: 0,340 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
HP ProCurve MSM335, HP ProCurve MSM422
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 630mA ( 30,5 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,7 x 6,7 x 3,7 cm |
| Waga | 0,340 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 630mA (0.63A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 30,5 W |
| Wtyk | 3-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 190 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.