Zaloguj się
L.T.E. 48V 750mA
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
L.T.E.
- Model: LTE36E-S5-187
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 48V - 750mA - 36 Watt
- Wtyk: 3,1 mm x 1,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 11,5 x 5 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 185 cm
- Waga: 0,260 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Kompatybilny z:
- L.T.E. LTE36E-S5-1 LTE36ES51 LTE36E-S5-187A Li Tone Electronics Co
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 48V
z obciążeniem maksymalnym 750mA ( 36 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 11,5 x 5 x 3,1 cm |
| Waga | 0,260 kg |
| Napięcie - Volt | 48V |
| Natężenie - Amper | 750mA (0.75A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 36 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 185 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.