Zaloguj się
FSP 54V 1.66A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
FSP Group Inc.
- Model: FSP090-DMBC1
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 54V - 1.66A - 89,6 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 13,3 x 5,8 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,420 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C5 (koniczynka) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 54V
z obciążeniem maksymalnym 1.66A ( 89,6 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski lub drobne przebarwienia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 13,3 x 5,8 x 3,2 cm |
| Waga | 0,420 kg |
| Napięcie - Volt | 54V |
| Natężenie - Amper | 1.66A (1660mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 89,6 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C5 (koniczynka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.