Zaloguj się
Kodak 5V 1A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Kodak
- Model: AD5002KD/3F8619
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5V - 1A - 5 Watt
- Wtyk: 3,9 mm x 1,7 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Wymiary: 6 x 5 x 2,2 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,110 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
aparatu Kodak DC480
Zasilacz kompatybilny z:
- DC480, DX6490, DX7590, DX7630
- EASYSHARE-ONE: LS420, LS633, LS753, LS755, M1033, M753, M763, M853, M863, M873, M883, V1003, V1073, V1233, V530, V550, V603, V803
- Z730, Z7590, Z760
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze posiadają drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6 x 5 x 2,2 cm |
| Waga | 0,110 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 1A (1000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 5 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,9 mm x 1,7 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.