Zaloguj się
VeriFone 6.5V 1.8A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
VeriFone
- Model: PSU-00019
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 6.5V - 1.8A - 11,7 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 9,1 x 3,6 x 3,8 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,150 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) - kliknij tutaj
Zasilacz może zastąpić 4 baterie typu AA / AAA (1.5V).
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 6.5V
z obciążeniem maksymalnym 1.8A ( 11,7 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9,1 x 3,6 x 3,8 cm |
| Waga | 0,150 kg |
| Napięcie - Volt | 6.5V |
| Natężenie - Amper | 1.8A (1800mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 11,7 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C13/C14 (drukarkowy / PC) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.