Zaloguj się
Hypercom 7.5V 4A
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Hypercom
- Model: A2-30S075-U
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 7.5V - 4A - 30 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10,1 x 5,6 x 3,4 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,285 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 7.5V
z obciążeniem maksymalnym 4A ( 30 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski lub otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,1 x 5,6 x 3,4 cm |
| Waga | 0,285 kg |
| Napięcie - Volt | 7.5V |
| Natężenie - Amper | 4A (4000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 30 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.