Zaloguj się
Delta 30V 1.07A
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Delta
- Model: EADP-32CB
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 30V - 1.07A - 32,1 Watt
- Wtyk: jak na zdjęciu
- Wymiary: 10 x 6 x 3,1 cm
- Długość przewodu: brak
- Waga: 0,175 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C5 (koniczynka) - kliknij tutaj
Zasilacz kompatybilny z drukarkami:
LEXMARK:
- X3650 X3690 X4650 X469
- S305 S505 X5070, X5410
- X5450, X5470, X5470m
- X7170, X7350, X8310
- X8350, X9350
DELL:
- 942, 946, 966
- V305, V305W
- Dell & Lexmark Printers X9350, X5470, X2580, 4422-001,4425-001, 4422-002, 5400
- Lexmark All In One X5075, Lexmark All In One X6575, Lexmark Color InkJet Z1410,
- Lexmark Color InkJet Z1420, Lexmark Color InkJet Z1480
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać rysy i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10 x 6 x 3,1 cm |
| Waga | 0,175 kg |
| Napięcie - Volt | 30V |
| Natężenie - Amper | 1.07A (1070mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 32,1 W |
| Wtyk | Inny |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C5 (koniczynka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.