Zaloguj się
Lacie 12V 2A / 5V 2A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
Lacie
- Model: ADB0512
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V 2A / 5V 2A - 34 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 11,5 x 4,9 x 3 cm
- Długość przewodu: 120 cm
- Waga: 0,270 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V z obciążeniem maksymalnym 2A oraz wymagające napięcia 5V z obciążeniem maksymalnym 2A
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 11,5 x 4,9 x 3 cm |
| Waga | 0,270 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Dwunapięciowy | Tak |
| Drugie napięcie - Volt | 5V |
| Drugie natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Moc zasilacza | 34 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.