Zaloguj się
APD 12V 1.5A / 5V 1.5A 5-PIN
822
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy (desktop)
APD
- Model: DA-30C01
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V 1.5A / 5V 1.5A - 25,5 Watt
- Wtyk: 5-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 10,5 x 5,8 x 3,4 cm
- Długość przewodu: 120 cm
- Waga: 0,250 kg
- Stan: Używany
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
dysku zewnętrznego WD Elements WD4000C035
Zasilacz kompatybilny z kieszeniami dysków wielu firm jak:
- WD
- STOREX
- SAMSUNG
- LACIE
- i do wszystkich innych wymagających napięcia 12V do 1.5A / 5V do 1.5A z gniazdem 5PIN i układem napięć widocznym na obrazku
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać rysy i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,5 x 5,8 x 3,4 cm |
| Waga | 0,250 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 1.5A (1500mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Dwunapięciowy | Tak |
| Drugie napięcie - Volt | 5V |
| Drugie natężenie - Amper | 1.5A (1500mA) |
| Moc zasilacza | 25,5 W |
| Wtyk | 5-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
wildpark
Zakup zadowalający, sprawny, szybka i profesjonalna realizacja zamówienia. Polecam i bardzo dziękuję.
Lukasz
Wszystko ok polecam
Aga
Polecam,100%jakosci.