Zaloguj się
Lacie 12V 3A / 5V 4.2A 4-PIN
1
Opis
Oryginalny zasilacz przelotowy
Lacie
- Model: ACU057A-0512
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V 3A / 5V 4.2A - 57 W
- Wtyk: 4-PIN (na zdjęciu)
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 14,3 x 5,9 x 3 cm
- Długość przewodu: 120 cm
- Waga: 0,400 kg
- Stan: Nowy
Kupujesz sam zasilacz bez kabla zasilającego.
Wymagany kabel IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) - kliknij tutaj
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
dysku zewnętrznego LaCie D2 Safe
Kompatybilny z:
External Hard Drives
- LaCie Bigger Disk
- LaCie Brick
- LaCie d2 Big Disk v.1
- LaCie d2 Ethernet Big Disk
- LaCie d2 Ethernet Disk Mini
- LaCie d2 Ethernet Disk Mini Home Edition
- LaCie d2 Hard Drive v.1
- LaCie d2 Safe
- LaCie Golden Disk
- LaCie Hard Drive Design by FA Porsche v.2
- LaCie Mini HDD & Hub USB/FW
External DVD Drives
- LaCie d2 Blu-Ray v.1
- LaCIe d2 DVD+/-RW v.1
Hubs
- LaCie HUB USB/FW v.1
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia powstałe w transporcie zbiorczym.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14,3 x 5,9 x 3 cm |
| Waga | 0,400 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3A (3000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Dwunapięciowy | Tak |
| Drugie napięcie - Volt | 5V |
| Drugie natężenie - Amper | 4.2A (4200mA) |
| Moc zasilacza | 57 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Typ | Desktop |
| Wymagany kabel zasilający | Tak |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Andrzej
Jestem zadowolony z zasilacza i kabla zasilającego jest to zgodne z opisem i ciała tak jak przewidywałem pozdrawiam