Zaloguj się
Ładowarka samochodowa TomTom 5V 1.2A mini USB
1
Opis
Oryginalna ładowarka samochodowa
TomTom
- Model: Go Car Charger 1.2A
- Input: 12-24V
- Output: 5V - 1.2A - 6 W
- Wtyk: Mini USB
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,140 kg
- Stan: Używany
Ładowarka do nawigacji, kamer samochodowych i innych urządzeń z wejściem Mini USB firmy TomTom lub innej.
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia ze względu na brak oryginalnego opakowania.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0,140 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 1.2A (1200mA) |
| Input | 12 - 24V |
| Moc zasilacza | 6 W |
| Wtyk | Mini USB |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 150 cm |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Jazon
Przesyłka odpowiada mojemu oczekiwaniu. Dostawa przed czasem i produkt dokładnie taki jaki chciałem. Polecam
Zbigniew
Błyskawiczna przesyłka, produkt zgodny z opisem, jednym słowem pełny profesjonalizm.