Zaloguj się
Philips 1.3V 1.5A
1
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy transformatorowy
Philips
- Model: 4822 690 30441, 4222 036 17080
- Input: 220V - 240V, 50-60Hz
- Output: 1.3V - 1.5A - 2 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: 20 mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6,5 x 5,2 x 4,2 cm
- Długość przewodu: 250 cm
- Waga: 0,300 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
maszynek Philips:
- HQ-C280
- HQ-C281
- HQ-C282
- HQ-C484
- HQ-C688
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,5 x 5,2 x 4,2 cm |
| Waga | 0,300 kg |
| Napięcie - Volt | 1.3V |
| Natężenie - Amper | 1.5A (1500mA) |
| Input | 220 - 240V |
| Moc zasilacza | 2 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 250 cm |
| Typ | Wtyczkowy transformatorowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.