Zaloguj się
Panasonic 6.5V 500mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy transformatorowy
Panasonic
- Model: PQLV207CE
- Input: 220-240V , 50-60Hz
- Output: 6.5V - 500mA - 3,2 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 4,7 mm x 1,1 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,1 x 5 x 4,2 cm
- Długość przewodu: 185 cm
- Waga: 0,250 kg
- Stan: Używany
Zasilacz kompatybilny z telefonami Panasonic:
- KX-A405CE, KX-FC278PD, KX-MB2061PD, KX-TG2511PD
- KX-TG2512PD, KX-TG2512PD, KX-TG6412PD, KX-TG6412PD
- KX-TG6412PD, KX-TG6511PD, KX-TG6511PD, KX-TG6511PD
- KX-TG6512PD, KX-TG6512PD, KX-TG6512PD, KX-TG6521PD
- KX-TG6521PD, KX-TG6521PD, KX-TG6561PD, KX-TG6571PD
- KX-TG7511PD, KX-TG7511PD, KX-TG8411PD, KX-TG8411PD
- KX-TG8421PD, KX-TG8511PD, KX-TG8511PD, KX-TG8521PD, KX-TS620PD
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 6.5V
z obciążeniem maksymalnym 500mA ( 3,2 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,1 x 5 x 4,2 cm |
| Waga | 0,250 kg |
| Napięcie - Volt | 6.5V |
| Natężenie - Amper | 500mA (0.5A) |
| Input | 220 - 240V |
| Moc zasilacza | 3,2 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 4,7 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 185 cm |
| Typ | Wtyczkowy transformatorowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.