Zaloguj się
Zasilacz 6V 100mA + Włącznik
0
Opis
Oryginalny zasilacz transformatorowy
AC/DC
- Model: HYND-0600100EUA
- Input: 230V - 240V , 50Hz
- Output: 6V - 100mA - 0,6 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 5,9 x 3,7 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 180 cm - włącznik 20 cm od końcówki
- Waga: 0,130 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
anteny pokojowej THOMSON ANT 1403
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5,9 x 3,7 x 3,3 cm |
| Waga | 0,130 kg |
| Napięcie - Volt | 6V |
| Natężenie - Amper | 100mA (0.1A) |
| Input | 230 - 240V |
| Moc zasilacza | 0,6 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.