Zaloguj się
Zasilacz 6V 300mA
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Transformatorowy
- Model: KG35-6-300D
- Input: 230V , 50-60Hz
- Output: 6V - 300mA - 1,8 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 2,5 mm x 1,1 mm | Kątowy| Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6,1 x 4,5 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 300 cm
- Waga: 0,190 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 6V
z obciążeniem maksymalnym 300mA ( 1,8 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,1 x 4,5 x 3,7 cm |
| Waga | 0,190 kg |
| Napięcie - Volt | 6V |
| Natężenie - Amper | 300mA (0.3A) |
| Input | 230V |
| Moc zasilacza | 1,8 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 2,5 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 300 cm |
| Typ | Wtyczkowy transformatorowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.