Zaloguj się
Sharp 6V 300mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy transformatorowy
Sharp
- Model: EA-28A
- Input: 220V - 230V , 50-60Hz
- Output: 6V - 300mA - 1,8 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Minus w środku
- Wymiary: 6 x 5 x 4,1 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,250 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
kalkulatorów Sharp EL-1601H, EL-1611H, EL-1611PA, EL-1625H, EL-1801C, EL-1801L, EL-2626H
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6 x 5 x 4,1 cm |
| Waga | 0,250 kg |
| Napięcie - Volt | 6V |
| Natężenie - Amper | 300mA (0.3A) |
| Input | 220 - 230V |
| Moc zasilacza | 1,8 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Minus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy transformatorowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.