Zaloguj się
Zasilacz AC/DC 9V 200mA
110
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy transformatorowy
AC/DC Adapter
- Model: FD35VD-9-200
- Input: 230V , 50-60Hz
- Output: 9V - 200mA - 1,8 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 3,1 mm x 1,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6,7 x 4,5 x 3,9 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,230 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 9V
z obciążeniem maksymalnym 200mA ( 1,8 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,7 x 4,5 x 3,9 cm |
| Waga | 0,230 kg |
| Napięcie - Volt | 9V |
| Natężenie - Amper | 200mA (0.2A) |
| Input | 230V |
| Moc zasilacza | 1,8 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy transformatorowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Malczeski
Polecam, sprzęt wygląda jak nowy nie ma żadnych śladów użytkowania. Wysyłka ekspresowa, paczka przyszła następnego dnia.
Przemek
Polecam, towar zgodny z opisem. zakup, przesyłka bardzo sprawnie.