Zaloguj się
Terayon 10V 1.2A
Opis
Oryginalny zasilacz transformatorowy
Terayon
- Model: POD-4810120D
- Input: 220-240V , 50-60Hz
- Output: 10V - 1.2A - 12 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8,3 x 5,7 x 4,9 cm
- Długość przewodu: 2 x 180 cm
- Waga: 0,630 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 10V
z obciążeniem maksymalnym 1.2A ( 12 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,3 x 5,7 x 4,9 cm |
| Waga | 0,630 kg |
| Napięcie - Volt | 10V |
| Natężenie - Amper | 1.2A (1200mA) |
| Input | 220 - 240V |
| Moc zasilacza | 12 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 360 cm |
| Typ | Desktop transformatorowy |
| Wymagany kabel zasilający | Nie |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.