Zaloguj się
Bosch 15V 600mA
Opis
Oryginalny zasilacz transformatorowy
Bosch
- Model: TC 220PS
- Input: 240V , 50-60Hz
- Output: 15V - 600mA - 9 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: Brak
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 8,5 x 6,5 x 5,5 cm
- Długość przewodu: 190 cm
- Waga: 0,630 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 15V
z obciążeniem maksymalnym 600mA ( 9 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,5 x 6,5 x 5,5 cm |
| Waga | 0,630 kg |
| Napięcie - Volt | 15V |
| Natężenie - Amper | 600mA (0.6A) |
| Input | 240V |
| Moc zasilacza | 9 W |
| Wtyk | Inny |
| Wymiary wtyku | Brak |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 190 cm |
| Typ | Desktop transformatorowy |
| Wymagany kabel zasilający | Nie |
| Rodzaj kabla zasilającego | IEC 320 C7 (radiowy / ósemka) |
| Kabel zasilający w komplecie | Tak |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.