Zaloguj się
Philips 3V 200mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy transformatorowy
Philips
- Model: SBC CS0930/00
- Input: 230V , 50-60Hz
- Output: 9V - 300mA - 2,7 Watt
- PRĄD STAŁY
- Wtyk: 4,7 mm x 1,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 5,5 x 4,3 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 190 cm
- Waga: 0,210 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 9V
z obciążeniem maksymalnym 300mA ( 2,7 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,4 x 5 x 4,4 cm |
| Waga | 0,270 kg |
| Napięcie - Volt | 3V |
| Natężenie - Amper | 200mA (0.2A) |
| Input | 220V |
| Moc zasilacza | 0,6 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Typ | Wtyczkowy transformatorowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.