Zaloguj się
Friwo 10V 1.8A 6-PIN
1
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Friwo
- Model: FW7598M/10
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 10V - 1.8A - 18 Watt
- Wtyk: 6-PIN | Okrągły | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja:
- Wymiary: 7 x 4,7 x 3,1 cm
- Długość przewodu: 250 cm
- Waga: 0,150 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
pomp infuzyjnych z serii Sapphire..
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7 x 4,7 x 3,1 cm |
| Waga | 0,150 kg |
| Napięcie - Volt | 10V |
| Natężenie - Amper | 1.8A (1800mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 18 W |
| Wtyk | 6-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 250 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.