Zaloguj się
Parrot Bebop 12.6V 1.2A
341
Opis
Oryginalna ładowarka do Dronów
Parrot Bebop
- Model: CHA015006
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12.6V - 1.2A - 32 Watt
- Wtyk:
- Polaryzacja:
- Wymiary: 13,2 x 5 x 6 cm
- Długość przewodu:
- Dostępne z Polską wtyczką
- Waga: 0,170 kg
- Stan: Nowy
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
- Parrot Bebop 2 Drone / FPV / Quadcopter / Parrot Skycontroller (Black Edition)
Uwaga !!
Ze względu na liczne informację od klientów informuję, że ładowarka pasuje również do pierwszej wersji Bebop Drone!
Niestety firma Parrot zmieniała wielkości baterii i nie wszystkie modele będą pasować do tej ładowarki.
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 13,2 x 5 x 6 cm |
| Waga | 0,140 kg |
| Napięcie - Volt | 12.6V |
| Natężenie - Amper | 1.2A (1200mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 32 W |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.