Zaloguj się
Ktec 12V 3A
Opis
Oryginalny zasilacz
Ktec
- Model: KSAPV0361200300D5
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 3A - 36 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10,4 x 5,1 x 4 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,230 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Grundig GMSX900DABIP
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 10,4 x 5,1 x 4 cm |
| Waga | 0,230 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 3A (3000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 36 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
zbych
Wszystko zgodnie z opisem. Dziękuję i pozdrawiam.