Zaloguj się
Foxlink 12V 2.4A 4-PIN
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Foxlink
- Model: FA-1202400STA
- Input: 200-240V , 50Hz
- Output: 12V - 2.4A - 28,8 Watt
- Wtyk: 4-PIN | Okrągły
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 8,6 x 5,6 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 145 cm
- Waga: 0,190 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
routera SFR NB6
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,6 x 5,6 x 3,3 cm |
| Waga | 0,190 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2.4A (2400mA) |
| Input | 200 - 240V |
| Moc zasilacza | 28,8 W |
| Wtyk | 4-PIN |
| Wymiary wtyku | Okrągły |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 145 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.