Zaloguj się
Zasilacz stabilizowany 12V 2.5A
2
Opis
Zasilacz stabilizowany wtyczkowy
- Model: RDA030120025-AA
- Input: 200-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2.5A - 30 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8,2 x 5,7 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,220 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
router Fritz!Box 7581
Zasilacze posiadają kremowe i żółte przewody.
!! UWAGA - jedna sztuka jest w czarnym kolorze obudowy !!
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski , otarcia oraz przebarwienia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 8,2 x 5,7 x 3,2 cm |
| Waga | 0,220 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2.5A (2500mA) |
| Input | 200 - 240V |
| Moc zasilacza | 30 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.