Zaloguj się
Zasilacz stabilizowany 12V 2A
13
Opis
Zasilacz wtyczkowy stabilizowany
- Model: RD1202000-C55-JOG
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2A - 24 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8,2 x 5,7 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,185 kg
- Stan: Używany
Zasilacze posiadają zabrudzenia i żółte przebarwienia.
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 12V
z obciążeniem maksymalnym 2.25A ( 27 W ) np:
- Oświetlenie LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 8,2 x 5,7 x 3,2 cm |
| Waga | 0,185 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
Jerzy
Produkt pełnosprawny, cena okazyjna! Szkoda że koszt przesyłki to trzykrotność ceny. Może wystarczyłoby zwykłym listem???