Zaloguj się
Hewlett Packard 12V 2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Hewlett Packard
- Model: TPC-AA53
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2A - 24 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8 x 4,4 x 5,2 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,160 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
- HP EXTERNAL HARD DRIVE / Dyski: HD1600, WDBW2A0020HBK-EESN, WDBW2A0020HBK-EESN
- HP SCANNER: SCANJET 2300, SCANJET 3500, SCANJET 3500C, SCANJET 4300CSE, SCANJET 4370, SCANJET 4600, SCANJET 4670, SCANJET G2410, SCANJET G3010, SCANJET G3110
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8 x 4,4 x 5,2 cm |
| Waga | 0,160 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.