Zaloguj się
Bosch 13.5V 500mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Bosch
- Model: 2609005140
- Input: 220-240V , 50-60Hz
- Output: 13.5V - 500mA - 6,75 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 3 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6 x 2,7 x 3,3 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,060 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
- PSR 1080 LI- Ładowarka 230/10.8V
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6 x 2,7 x 3,3 cm |
| Waga | 0,060 kg |
| Napięcie - Volt | 13.5V |
| Natężenie - Amper | 500mA (0.5A) |
| Input | 220 - 240V |
| Moc zasilacza | 6,75 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 3 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.