Zaloguj się
Inventel 15V 1.2A
1
Opis
Oryginalny zasilacz
Inventel
- Model: AD_15_1200_FR
- Input: 230V , 50-60Hz
- Output: 15V - 1.2A - 18 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,7 x 3,6 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,100 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Alice Gate Voip2 plus Modem Router ADSL
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,7 x 3,6 x 3,2 cm |
| Waga | 0,100 kg |
| Napięcie - Volt | 15V |
| Natężenie - Amper | 1.2A (1200mA) |
| Input | 230V |
| Moc zasilacza | 18 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.