Zaloguj się
Thomson 15V 1.2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Thomson Telecom
- Model: FW346S/15
- Input: 230V , 50-60Hz
- Output: 15V - 1.2A - 18 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,8 x 5,1 x 2,9 cm
- Długość przewodu: 200 cm
- Waga: 0,130 kg
- Stan: Używany
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia oraz przebarwienia !!
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 15V
z obciążeniem maksymalnym 1.2A ( 18 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 7,8 x 5,1 x 2,9 cm |
| Waga | 0,130 kg |
| Napięcie - Volt | 15V |
| Natężenie - Amper | 1.2A (1200mA) |
| Input | 230V |
| Moc zasilacza | 18 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.