Zaloguj się
Umec 15V 2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Umec
- Model: UP0301B-15PE
- Input: 100-240V , 50Hz
- Output: 15V - 2A - 30 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary:
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,150 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Vodafone EasyBox 402
Zasilacze mogą posiadać lekkie kremowe przebarwienia lub widoczne rysy.
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0,150 kg |
| Napięcie - Volt | 15V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 30 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.