Zaloguj się
Zasilacz 26V 750mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Power Supply
- Model: R241-2600750E
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 26V - 750mA - 19,5 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: 11 mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,2 x 4,4 x 2,9 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,125 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
odkurzacza Hoover (bateria 22V)
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,2 x 4,4 x 2,9 cm |
| Waga | 0,125 kg |
| Napięcie - Volt | 26V |
| Natężenie - Amper | 750mA (0.75A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 19,5 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.