Zaloguj się
Be-Well 3.3V 3A
1
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Be-Well
- Model: T94B027E
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 3.3V - 3A - 10 Watt
- Wtyk: 3,9 mm x 1,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: 7 mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8,2 x 5,7 x 3,6 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,220 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 3.3V
z obciążeniem maksymalnym 3A ( 10 W ) np:
- Oświetlenie LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,2 x 5,7 x 3,6 cm |
| Waga | 0,220 kg |
| Napięcie - Volt | 3.3V |
| Natężenie - Amper | 3A (3000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 10 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,9 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.