Zaloguj się
Axis 5.1V 2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Axis
- Model: SA120A-0530G-C
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5.1V - 2A - 10,2 Watt
- Wtyk: 3,1 mm x 1,1 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,5 x 5 x 3 cm
- Długość przewodu: 190 cm
- Waga: 0,160 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
AXIS Network Camera 205
Zasilacz kompatybilny z AXIS Network Camera:
- AXIS 205
- AXIS 206, AXIS 206M, AXIS 206W
- AXIS 207m AXIS 207MW, AXIS 207W
- AXIS 212 PTZ
- AXIS 216FD, AXIS 216FD-V, AXIS 216MFD, AXIS 216MFD-V
- AXIS 5600+
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,5 x 5 x 3 cm |
| Waga | 0,160 kg |
| Napięcie - Volt | 5.1V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 10,2 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 190 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.