Zaloguj się
Zasilacz 5.5V 600mA
Opis
Zasilacz wtyczkowy
Switching Power Adaptor
- Model: DK5-055-0600-EU
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5.5V - 600mA - 3,3 Watt
- Wtyk: 2-PIN jak na zdjęciu | Prosty
- Polaryzacja:
- Wymiary: 6 x 3,9 x 2,1 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,080 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
odkurzaczy bezprzewodowych SilverCrest SFR 3.7 A2
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6 x 3,9 x 2,1 cm |
| Waga | 0,080 kg |
| Napięcie - Volt | 5.5V |
| Natężenie - Amper | 600mA (0.6A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 3,3 W |
| Wtyk | 2-PIN |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.