Zaloguj się
Logitech 5.5V 800mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Logitech
- Model: KSAA0550080W1EU
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5.5V - 800mA - 4,4 Watt
- Wtyk: 3,1 mm x 1,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6,5 x 3,6 x 2,8 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,090 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
pilota uniwersalnego Logitech Harmony One
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,5 x 3,6 x 2,8 cm |
| Waga | 0,090 kg |
| Napięcie - Volt | 5.5V |
| Natężenie - Amper | 800mA (0.8A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 4,4 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.