Zaloguj się
Logitech 5.8V 1A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Logitech
- Model: 190162-0002
- Input: 220-240V, 50-60 Hz
- Output: 5.8V - 1A - 5,8 Watt
- Wtyk: 3,1 mm x 1,1 mm | Prosta | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,8 x 5 x 2,7 cm
- Długość przewodu: 170 cm
- Waga: 0,115 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
bezprzewodowej myszki Logitech MX700
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,8 x 5 x 2,7 cm |
| Waga | 0,115 kg |
| Napięcie - Volt | 5.8V |
| Natężenie - Amper | 1A (1000mA) |
| Input | 220 - 240V |
| Moc zasilacza | 5,8 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 170 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.