Zaloguj się
Power Supply 5V 1A
1
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Power Supply
- Model: IDE-V050A1000EU
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5V - 1A - 5 Watt
- Wtyk: 2-PIN | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Pinout na zdjęciu
- Wymiary: 6,1 x 4 x 2,7 cm
- Długość przewodu: 190 cm
- Waga: 0,090 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 5V
z obciążeniem maksymalnym 1A ( 5 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,1 x 4 x 2,7 cm |
| Waga | 0,090 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 1A (1000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 5 W |
| Wtyk | 2-PIN |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Pinout na zdjęciu |
| Długość przewodu | 190 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.