Zaloguj się
Zasilacz 5V 500mA USB
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
AC/DC Adapter
- Model: SD-0505005
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5V - 500mA - 2,5 Watt
- Wtyk: Gniazdo USB
- Czerwona dioda sygnalizująca wpięcie do sieci 230V
- Wymiary: 5,9 x 2,5 x 4,2 cm
- Długość przewodu: brak
- Waga: 0,045 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 5V
z obciążeniem maksymalnym 500mA ( 2,5 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5,9 x 2,5 x 4,2 cm |
| Waga | 0,045 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 500mA (0.5A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 2,5 W |
| Wtyk | Gniazdo USB |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.