Zaloguj się
Travel Charger 5V 500mA Mini USB
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Travel Charger
- Model: S003HV0500050
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5V - 500mA - 2,5 Watt
- Wtyk: Mini USB
- Wymiary: 5 x 3,6 x 1,9 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,060 kg
- Stan: Nowy
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 5V
z obciążeniem maksymalnym 500mA ( 2,5 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 3,6 x 1,9 cm |
| Waga | 0,060 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 500mA (0.5A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 2,5 W |
| Wtyk | Mini USB |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.