Zaloguj się
ENG 5V 600mA MiniUSB
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
ENG
- Model: 3A-036WT05
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5V - 600mA - 3 Watt
- Wtyk: Mini USB
- Wymiary: 5,4 x 3,6 x 2,3 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,065 kg
- Stan: Nowy
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 5V
z obciążeniem maksymalnym 600mA ( 3W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5,4 x 3,6 x 2,3 cm |
| Waga | 0,065 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 600mA (0.6A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 3 W |
| Wtyk | Mini USB |
| Wymiary wtyku | Brak |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.