Zaloguj się
UE 5V 800mA
2
Opis
Oryginalny zasilacz
UE
- Model: UES06WZ1-0500080SPAV
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 5V - 800mA - 4 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6,4 x 4 x 3 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,080 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 5V
z obciążeniem maksymalnym 800mA ( 4 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,4 x 4 x 3 cm |
| Waga | 0,080 kg |
| Napięcie - Volt | 5V |
| Natężenie - Amper | 800mA (0.8A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 4 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.
bolo
zasilacz b.dobry
rufusek
Niestety końcówka nie pasowała. Parametry się zgadzają ale sama końcówka niestety jest inna...
Irmiszer
Szybką dostawa