Zaloguj się
Vileda 6V 250mA
Opis
Oryginalna ładowarka
Vileda
- Model: SSA-5AP-09 EU 060025
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 6V - 250mA - 1,5 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 5,7 x 4,2 x 2,8 cm
- Długość przewodu: 170 cm
- Waga: 0,090 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Robomopa Vileda Virobi model 136135
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5,7 x 4,2 x 2,8 cm |
| Waga | 0,090 kg |
| Napięcie - Volt | 6V |
| Natężenie - Amper | 250mA (0.25A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 1,5 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 170 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.