Zaloguj się
VTPL 6V 450mA
5
0
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
VTPL
- Model: VT04EEU06045
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 6V - 450mA - 2,7 Watt
- Wtyk: 3,1 mm x 1,1 mm | Kątowy | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 5 x 2,8 x 3,7 cm
- Długość przewodu: 200 cm
- Waga: 0,060 kg
- Stan: Używany
Zasilacz kompatybilny z:
- Avena 117, 127, 137
- Sinus A201
- Alcatel F330
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 6V
z obciążeniem maksymalnym 450mA ( 2,7 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 5 x 2,8 x 3,7 cm |
| Waga | 0,060 kg |
| Napięcie - Volt | 6V |
| Natężenie - Amper | 450mA (0.45A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 2,7 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 3,1 mm x 1,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.