Zaloguj się
Macintosh PowerBook 7.5V 2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Macintosh PowerBook
- Model: M5651Z (APS-20E)
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 7.5V - 2A - 15 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 10 x 6,5 x 5 cm
- Długość przewodu: 185 cm
- Waga: 0,360 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 7.5V
z obciążeniem maksymalnym 2A ( 15 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory,TV,LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 10 x 6,5 x 5 cm |
| Waga | 0,360 kg |
| Napięcie - Volt | 7.5V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 15 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 185 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.