Zaloguj się
Philips 8V 1.3A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Philips
- Model: AS110-080-AE130
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 8V - 1.3A - 10,4 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 6,6 x 4,6 x 2,8 cm
- Długość przewodu: 150 cm
- Waga: 0,100 kg
- Stan: Nowy
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
głośników ze stacją dokującą Philips
- AD330
- AD333
- AD343
- AD440
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 8V
z obciążeniem maksymalnym 1.3A ( 10,4 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest nowy, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,6 x 4,6 x 2,8 cm |
| Waga | 0,100 kg |
| Napięcie - Volt | 8V |
| Natężenie - Amper | 1.3A (1300mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 10,4 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.