Zaloguj się
Inventel 9V 2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Inventel
- Model: AD_09_2000_FR
- Input: 230V , 50-60Hz
- Output: 9V - 2A - 18 W
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 7,7 x 3,6 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 145 cm
- Waga: 0,110 kg
- Stan: Używany
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 9V
z obciążeniem maksymalnym 2A ( 18 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 7,7 x 3,6 x 3,2 cm |
| Waga | 0,110 kg |
| Napięcie - Volt | 9V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 230V |
| Moc zasilacza | 18 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 145 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.