Zaloguj się
Switching Power Supply 9V 500mA
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Switching Power Supply
- Model: NTPI2EU
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 9V - 500mA - 4,5 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,1 mm | Prosta | Długość wtyczki: 9 mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 4,9 x 2,8 x 3,4 cm
- Długość przewodu: 115 cm
- Waga: 0,055 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Sitecom LN-118
Zasilacz może zasilać urządzenia wymagające napięcia 9V
z obciążeniem maksymalnym 500mA ( 4,5 W ) np:
- Oświetlenia LED , Diody LED , Paski LED
- aparat cyfrowy
- monitory TV LED
- zabawki
- telefon bezprzewodowy
- ładowarki akumulatorów do elektronarzędzi
- dysk przenośny
- router, switch, repeater, modem
- maszynka do golenia
- maszynka do strzyżenia
- nawigacja GPS
- palmtop
- tablet
- mały laptop
- drukarka, skaner
- i setki innych urządzeń elektronicznych
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 4,9 x 2,8 x 3,4 cm |
| Waga | 0,055 kg |
| Napięcie - Volt | 9V |
| Natężenie - Amper | 500mA (0.5A) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 4,5 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,1 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 115 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.