Zaloguj się
Sagemcom 12V 2A
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Sagemcom
- Model: KSA0240EU-120
- Input: 100-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2A - 24 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Kątowy| Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- LINE BOX: RJ12 ( 6P6C )
- Wymiary: 10,8 x 5,3 x 3,8 cm
- Długość przewodu: 180 cm
- Waga: 0,220 kg
- Stan: Używany
Parametry techniczne ogranicznika:
- 16A 250V ~ 352W MAX/220V
- In = 2,5kA
- Imax = 5,0kA
Ogranicznik pozwala chronić Livebox'a od przepięć spowodowanych uderzeniem pioruna.
Ochrona ta działa na linię telefoniczną.
Do skutecznej ochrony, konieczne jest połączenie zasilacza do gniazda z "uziemieniem". Ogranicznik ogranicza przepięcia spowodowane przez uderzenia pioruna w pobliżu lub niezwykle silne. Jednak w przypadku burz najlepszą ochrona wszystkich urządzeń jest odłączenie ich od sieci elektrycznej oraz telefonicznej.
Wejście i wyjście: RJ12 ( 6P6C )
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do
Livebox Pro V2
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 10,8 x 5,3 x 3,8 cm |
| Waga | 0,220 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 100 - 240V |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 190 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.