Zaloguj się
Sagemcom 12V 2A
1
Opis
Oryginalny zasilacz wtyczkowy
Sagemcom
- Model: NBSE241200200HE
- Input: 200-240V , 50-60Hz
- Output: 12V - 2A - 24 Watt
- Wtyk: 5,5 mm x 2,5 mm | Prosty | Długość wtyczki: mm
- Polaryzacja: Plus w środku
- Wymiary: 8,5 x 4,3 x 3,2 cm
- Długość przewodu: 200 cm
- Waga: 0,140 kg
- Stan: Używany
Zasilacz zewnętrzny przeznaczony do użytku wyłącznie jako część serwisowa-zamienna do dekoderów
DSI83 , HD DSI87 oraz Wifibox
Sprzęt jest używany, sprawny w 100%.
Zasilacze mogą posiadać drobne ryski i otarcia.
Dane techniczne
| Stan | Używany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,5 x 4,3 x 3,2 cm |
| Waga | 0,140 kg |
| Napięcie - Volt | 12V |
| Natężenie - Amper | 2A (2000mA) |
| Input | 200 - 240V |
| Moc zasilacza | 24 W |
| Wtyk | Tulejowy |
| Wymiary wtyku | 5,5 mm x 2,5 mm |
| Rodzaj napięcia | Prąd stały |
| Polaryzacja | Plus w środku |
| Długość przewodu | 200 cm |
| Typ | Wtyczkowy |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt, pojawiają się po naszym zatwierdzeniu.